Plus Outlet to sklep internetowy, którego główną domeną jest armatura sanitarna i ceramika łazienkowa. Jest on jednym z kilku projektów prowadzonych przez Grupę Mo, o czym można więcej przeczytać. Oferta sklepu, a właściwie outletu, bogata jest w chemię budowlaną i galanterię łazienkową. Każdy klient, który zdecyduje zajrzeć na stronę Plus Outlet, od pierwszego wejrzenia zakocha się w fantastycznych produktach tam prezentowanych, a co więcej – zamówi najlepsze płytki oraz akcesoria łazienkowe za małe pieniądze bez wychodzenia z domu. Czego chcieć więcej?

Armatura łazienkowa Plus Outlet

Baterie łazienkowe, prysznicowe zestawy, wieszak na ręcznik czy uchwyt na papier toaletowy – to rzeczy, bez których nie możemy wyobrazić sobie standardowej łazienki. I jest to prawidłowe myślenie, gdyż armatura sanitarna jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej łazienki – mniejszej, większej lub całkiem mikroskopijnej toalety.

Uchwyt na słuchawkę prysznicową jest potrzebny, kiedy w łazience znajduje się kabina prysznicowa. Prysznic ręczny czy deszczownica to obecnie nierozłączna para w każdej łazience. Dobierając baterie łazienkowe można pokusić się o podział na te , które montuje się przy bidetach, umywalkach, prysznicach lub wannach.

Ważnym elementem doboru armatury łazienkowej jest kwestia montażu. Wieszak na ręcznik musi zostać zamontowany tak, by wygodnie było sięgnąć wysokiemu i niskiemu. Prysznic ręczny, potocznie nazywany słuchawką prysznicową, powinien być zamontowany nie za wysoko, ale też nie za nisko, by każdy użytkownik swobodnie mógł z niego skorzystać. Te wszystkie czynniki wymuszają precyzyjne określenie miejsca montażu.

Przy doborze armatury sanitarnej trzeba zwrócić uwagę na jej fakturę. Wybór jest dosyć ograniczony, ponieważ armatura łazienkowa najczęściej jest błyszcząca lub matowa. Mimo to stanowi wspaniały element dekoracyjny, dlatego należy dobrać ją do tego, co już w owej łazience się znajduje. Zbyt duże dysonanse mogą sprawić, że łazienka z ładnej i gustownej, może przemienić się w kiczowatą.

  Popraw funkcjonowanie firmy z systemem SAP

Ceramika łazienkowa Plus Outlet

W łazienkach króluje ceramika. Wiadomo to nie od dzisiaj. Dlatego też wszelakie elementy ceramiczne, które produkowane są dla łazienek, nazywa się ogólnie ceramiką sanitarną. W łazience ceramiczne są miski ustępowe, bidety, umywalki, pisuary, deski sedesowe, a czasem nawet brodziki prysznicowe czy wanny, które są pokryte specjalnym szkliwem.

Najczęściej spotykaną odmianą ceramiki, jest ceramika łazienkowa biała, jednak współczesne czasy przynoszą nowe trendy, co owocuje również nowoczesnymi kolorami i wzorami umywalek, misek ustępowych czy wanien.

Ceramika sanitarna nie tylko ma służyć człowiekowi, ale również prezentować się wizualnie. Z tego względu trzeba dobrze zastanowić się nad jej dobraniem, aby później nie żałować.

To samo dotyczy akcesoriów ceramicznych – mydelniczek czy postumentów dla umywalek – chociaż w tym aspekcie panuje większa uniwersalność, dzięki czemu jeden element pasuje do wielu kombinacji. Oszczędza to dużo czasu i zmartwień klientowi, który chce, aby jego łazienka wyglądała fantastycznie.